WooCommerce çoklu kargo eklentisi: SoloKargo

WooCommerce çoklu kargo eklentisi: SoloKargo

WooCommerce e-ticaret eklentisi WordPress sistemi üzerine kurularak sitenizi online mağazaya çeviren ücretsiz bir eklentidir. WooCommerce açık kaynak yapısı ve ücretsiz olarak sunulması sebebiyle e-ticaret sürecine yeni başlayan küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için giriş maliyetlerini oldukça düşürecektir. Bununla beraber geniş kullanıcı ve destek kitlesi ve çekirdek sistemi genişletmek için mevcut olan bir çok eklenti ve entegrasyon ile e-ticaret sürecinde ihtiyacınız olan otomasyona hızla ulaşmanızı sağlayacaktır.

WooCommerce temel e-ticaret sürecine odaklanarak basit, sade ve güçlü bir sisitem olarak sunulur. Ödeme, kargo vb. sistemler için piyasada bol miktarda bulunan eklentilerden güç alır. Böylece hem kullanıcı kendi tercihine göre sistemi yapılandırabilir hemde WooCommerce çekirdek projesi çok daha kararlı bir gelişim ve çalışma sağlar.

Solokod tarafından geliştirilen SoloKargo eklentiside WooCommerce sisitemlerin kargo entegrasyonu tarafında sisiteme güç katan bir eklentidir. Piyasada bir çok farklı kargo eklentisi olmasına rağmen kendi içinde birden çok kargo firması ile çalışabilen eklenti sayısı yok denebilecek kadar azdır. SoloKargo bu eksikliği gidermek ve bir veya birden fazla kargo firması ile çalışan işletmelere çözüm sunabilmek adına geliştirilmiştir.

zafer avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir