Hakkında

Solokod Yazılım & Danışmanlık

Solokod, yazılım ve danışmanlık alanında faaliyet gösteren bir firma olarak öne çıkıyor. İşletmelere teknolojik çözümler sunarak iş süreçlerini daha verimli hale getiriyoruz. Solokod, otomasyon ve entegrasyon projeleri geliştirerek şirketlerin verimliliğini ve karlılığını arttırmayı amaçlıyor. Süreçleri inceleyip iyileştirmek için öneriler sunuyoruz. Bu öneriler dahilinde katma değerli uygulamalar geliştirerek iş süreçlerinizdeki otomasyon gücünden en üst düzeyde fayda saglamanızı amaçlıyoruz.

Entegrasyonlar

Farklı sistemlerin veri entegrasyonları ile mutlu müşteri deneyimi ve verimli süreçlere kavuşmanızı sağlıyorlar. Özellikle WooCommerce kullanıcılarına özel olarak geliştirdikleri eklentilerle biliniyorlar. Bu eklentiler, iş süreçlerini optimize ederek müşteri memnuniyetini artırıyor ve satışları olumlu yönde etkiliyor.

Özel Projeler

Solokod, sektör ihtiyaçları doğrultusunda işletmeleri bir sonraki aşamaya taşımak için projeler geliştiriyor. Örneğin, SoloAsistan adlı projesi, küçük ve orta ölçekli işletmelerin dijital varlıklarını, müşteri ve gelir-gider durumlularını yönetmek için sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve pratik bir kullanım sunuyor.